Casa Nova Praia Vivamar
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Gyerekbarát Játszótér |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A gyalogtúrákat kínáló 2 hálószobás Casa Nova Praia Vivamar Cabo Frio 6 fő befogadására alkalmas.
A Praia do Unamar körülbelül 20 percnyi sétára, a Shopping UnaPark pedig körülbelül 2 km-re található a tengerparti 1 fürdőszobás villától.
A Cabo Frio városi villa egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik.
A Cabo Frio városi ingatlan biztosít egy felszerelt konyhát elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel.
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel18 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Táblajátékok
- Játszótér
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Nova Praia Vivamar milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa Nova Praia Vivamar között 20 km távolság van. - ❓
A Casa Nova Praia Vivamar biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Nova Praia Vivamar Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Nova Praia Vivamar konyhával berendezett?
A Casa Nova Praia Vivamar felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a villát?
A villa népszerű a gyerekkel érkező vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak.